3ds max

نرم افزار 3ds max

نرم افزار 3ds max

Autodesk 3ds Max، که قبلا با عنوان 3D Studio شناخته میشد و اکنون3D Studio Max نام دارد، برنامه حرفه ای 3D گرافیکی کامپیوتری برای ساخت انیمیشن های 3D، مدل ها، بازی ها و تصاویر است. این برنامه، توسط رسانه و سرگرمی Autodeskتولید و توسعه یافته واز جمله قابلیت هایش مدل سازی و ساختار پلاگین قابل انعطاف است و می توان آنرا بر روی پلت فرم مایکروسافت ویندوز استفاده کرد. بنابراین، اغلب توسعه دهندگان بازی های ویدئویی و بسیاری از استودیو های تجاری تلویزیون و استودیو های تجسمی معماری مایل به استفاده از این برنامه هستند. آخرین نسخه 3ds Max نیز دارای ویژگی هایی مانند شبیه سازی دینامیکی، سیستم ذرات، ایجاد نقشه و رندر، نورپردازی ، آیکون های جدید و زبان برنامه نویسی است.

3ds max
3ds max

دوره 3ds max ، برای آموزش همه موارد موردنیاز برای ایجاد محتوای سه بعدی با استفاده از 3ds Max طراحی شده است . در طول دوره، دانشجویان اصول اولیه مدل سازی، انیمیشن، و تولید صحنه ، قابلیت های رابط کاربری، نحوه کار موثر و نحوه استفاده از ابزار این مجموعه را می آموزند و دارای سطح پایه تا متوسط است. دانشجویان بعد ازاتمام دوره مکانیک 3ds Max را درک کرده، قادر به ایجاد مدل های 3D با استفاده از تکنیک های مختلف هستند، میتوانند انیمیشن بسازند و یاد میگیرند چگونه صحنه را روشن کرده و از رندر Mental Ray استفاده کنند.
برنامه آموزش 3d max ،مهارت های بنیادین برای استفاده از ds Max 3 و چگونگی استفاده از ابزارهای آن را فراهم می کند. همچنین ، این برنامه شامل مقدمه ای برای انیمیشن، اساس کار با دوربین، نورپردازی و رندرمیشود. در این برنامه واحدهایی مانند اشنایی با 3ds Max، مرور کلی فرآیند 3D ،درک مدل سازی، مواد،انیمیشن، و رندر کردن، مرور کلی رابط 3ds Max ،ساخت اشیاء، تبدیل: موقعیت، چرخش و مقیاس، مدیریت اشیاء: لایه ها، پنهان کردن و جداسازی، مقدمه ای بر مواد، افزودن نورها و دوربین ها، بولین ها و اجسام ترکیبی و مقدمه ای بر مدل سازی چند ضلعی آموزش داده میشود.

ثبت نام دوره نرم افزار ساخت مدلهای سه بعدی 3D مکس (3DMAX)