تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ فرایند شناسایی، عیب یابی و حل مشکلات و مسائل مربوط به لپ تاپ معیوب است. تعمیر لپ تاپ زمینه گسترده ایست که ابزارها، تکنیک ها و روش های مورد استفاده برای تعمیر سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار و یا مشکلات شبکه / اینترنت را شامل میشود. معمولا، تعمیر لپ تاپ /کامپیوتر توسط تکنسین تعمیرات تخصصی کامپیوتر انجام می شود. در صورتی که لپ تاپ مشکل سخت افزاری داشته باشد، سیستم به بازبینی فیزیکی نیاز داشته و اجزای مشکوک مانند حافظه دسترسی تصادفی (RAM)، هارد دیسک، منبع تغذیه یا درایو نوری باید به صورت جداگانه بررسی و تعمیر شوند. البته جدا کردن و سر هم کردن کامپیوتر به تجهیزات و لوازم جانبی ویژه ای نیاز دارد . از طرف دیگر، مسائل مربوط به تعمیر نرم افزار کامپیوتر به پیکربندی سیستم عامل (OS) یا به روز رسانی، برنامه های نصب شده، ویروس ها و سایر خدمات نرم افزاری مربوط هستند.

تعمیرات لپ تاپ
تعمیرات لپ تاپ

تکنسین تعمیرات لپ تاپ/ کامپیوتر، شخصی است که کامپیوترها و سرورها را تعمیر وکنترل می کند و مسئولیت هایش شامل ساخت و یا پیکربندی سخت افزار جدید، نصب و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتری، اجرای آزمایش های تشخیصی، جداسازی قطعات سخت افزاری، جایگزینی قطعات معیوب، اسکن کردن و حذف ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی، حذف و نصب مجدد برنامه ها ونصب و به روز رسانی بسته های نرم افزاری و ایجاد و کنترل شبکه های کامپیوتری است. این تکنسین ها با کامپیوترهای شخصی و شبکه های کامپیوتری کار می کنند.

دوره آموزشی تعمیر لپ تاپ ، آموزش جامع و هوشمندی را برای شروع کسب و کار تعمیر لپ تاپ /کامپیوتر در اختیار علاقمندان میگذارد. مزیت هایی که این دوره برای شرکت کندگان دارد اینست که میتوانند مادربرد خود را حذف و جایگزین کرده، LCD یا صفحه نمایش LED را جایگزین کنند، سیستم عامل را بر روی درایو جدید بازیابی کرده ، هارد دیسک بد را تعویض کنند، اینورتر صفحه نمایش خود را عوض کرده و رم را به لپ تاپ خود اضافه کنند.

ثبت نام دوره تعمیرات لپ تاپ