3ds max

آموزش 3ds max

3ds max نرم افزاری برای ارائه انیمیشن های 3D، مدل ها و تصاویر است. این نرم افزار در ابتدا 3D Studio نامگذاری شد ، توسط گروه یوست Atari برای کار بر روی پلت فرم DOS ایجاد و در سال 1988 توسعه یافت. Autodesk 3ds Max در درجه اول، بر اساس مدل سازی چند ضلعی است. مدل سازی چند ضلعی در طراحی بازی بیش از سایر برنامه های انیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد زیرا اضلاع سازنده مدل را کنترل میکند. این ویژگی مدل سازی چند ضلعی نیز امکان بهینه سازی بیشتر مدل را به وجود می آورد.
دوره Autodesk 3ds max ، مقدمه ای کامل برای Autodesk 3ds Max ارائه می دهد و به کاربران جدید کمک می کند تا از این نرم افزار پیشرفته بهره ببرند.

3ds max
3ds max

در این دوره ، استفاده از Autodesk 3ds Max برای ایجاد تصاویر و انیمیشن های عکس واقعی ،پیکر بندی پروژه ، کار با نور ، رندر و انیمیشن و کار کردن با دیگر اپلیکیشن ها آموزش داده میشود. برنامه های این دوره برای کارکنان حرفه ای در این زمینه و افراد ی که مایل به بهبود مهارت های خود با آخرین نسخه نرم افزارهستند ، کاربرانی با سطح متوسط که مایل به بهبود رول های فعلی نسخه ی نمایشی خود و قابلیت فروش بوده وافراد مبتدی که در جستجوی گزینه های حرفه ای جدید در صنعت انیمیشن 3D هستند مناسب و مفید خواهد بود.
هدف اصلی برنامه آموزش Autodesk 3ds Max، آموزش استفاده از آرایه ها، اصول ایجاد، تزئین و انیمیشن صحنه های 3D است. پس از اتمام این برنامه، دانشجویان باید بتواند اشیا را با استفاده از تکنیک های مختلف مدلسازی کرده، روشنایی اولیه را تنظیم کنند، محیط های ساده و موثر را ایجاد و متحرک سازی کرده و متریال را طراحی و اجرا کنند. علاوه بر این ، برنامه اهدافی مانند توانایی استفاده از دستورالعمل های اصلی Autodesk 3ds Max Design برای مدل 3D حرفه ای، طراحی و رندر، درک مفهوم و تکنیک در مدل سازی سه بعدی و ارائه رندر کامل و انیمیشن را دنبال میکند.

ثبت نام دوره نرم افزار ساخت مدلهای سه بعدی 3D مکس (3DMAX)