https://mag.elearnpars.org

دوره آموزشی 3DMAX

دوره آموزشی 3DMAX

3Ds Max یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای موجود در صنعت سه بعدی می باشد. این نرم افزار در ابتدا بر روی سیستم عامل ارائه گردید و پس از آن در نسخه های جدیدتر و قوی تر ادامه دارد.

یکی از دوره های آموزشی بسیار تکنیکی وعلمی که زیر مجموعه شاخه نرم افزارهای کاربردی در مرکزمعتبر آموزش مجازی پارس می باشد. هنرجویان علاقه مند به این رشته پس از ثبت نام در دوره ، بسته ی آموزشي 3Ds Max 2014 را در درب منزل دريافت می نمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون دوره 3Ds Max 2014 به مرکز، گواهینامه معتبر دوره آموزشی 3Ds Max 2014 را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی پارس دريافت نماييد.

این دوره ها شامل 3 گروه :

دوره آموزشی 3DMAX
دوره آموزشی 3DMAX

نرم افزار 3Ds Max یکی از کار آمد ترین نرم افزارهای برای ساخت و متحرک سازی انیمیشن ‌‌های دو و سه بعدی است که قدرت مدل سازی اشیاء در آن شگفت انگیز و جالب بوده که برنامه ای کاملاً قابل انعطاف دارد. در دوره اولیه این آموزش، با مجموع محتوای برنامه ، مکعب دید و ابزار Steering Wheels آشنا می‌ شوید. و همین طور روش ‌های ایجاد و ویرایش اجسام هندسی استاندارد و Extended را فراگرفته و با راه و روش رسم کردن انواع درب و پنجره و گیاهان آشنا خواهید شد.

در دروس دوره ثانویه این آموزش با روش ترسیم و ویرایش اجسام دو بعدی، اصول رندر و نور پردازی آشنا خواهید شد. در ادامه روش‌ های درج و ویرایش انواع Material را به همراه مثال ‌‌های متعددی خواهید آموخت. در دروس دوره پیشرفته نیز روش ‌های درج و ویرایش دوربین، انیمیشن و اسکلت آموزش داده شده است. علاوه بر این، مباحثی نظیر ایجاد پرچم، افزودن باد، طراحی لوگو، نورپردازی Light Tracer و مبانی طراحی داخلی از دیگر مطالبی است که در دوره پیشرفته مورد بحث واقع شده است.

ثبت نام دوره 3D MAX