خرید کسب و کار در سوئد چه شرایطی دارد؟

دکتر ماکان آریا پارسا معتقد است که امروزه خرید کسب و کار در سوئد بسیار رواج یافته است. در ادامه به بیان تمام شرایط و مزایای این خرید خواهیم پرداخت. بسیاری از افراد، از مسیر سرمایه گذاری برای مهاجرت به کشور دیگر اقدام می کنند. خرید بیزینس در سوئد سبب می شود که فرد موفق به دریافت ویزای آنجا شود. وضعیت اقتصادی سوئد پایدار و مناسب جهت سرمایه گذاری است. به همین خاطر است که بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور سوئد هستند. ساز و کارهای موجود در این کشور سبب ایجاد انگیزه بسیار برای سرمایه گذاران شده است.

کشور سوئد در کنار داشتن شرایط اقتصادی پایدار، جمعیت کمی دارد. خرید کسب و کار در سوئد برای هر دو طرف، یعنی هم فرد سرمایه گذار و هم کشور سوئد سودمند است. این کشور به طور کلی سرمایه گذاران فراوانی را از جاهای مختلف جذب می کند. جمعیت پایین این کشور سبب نیاز به سرمایه گذاری افراد غیر بومی شده است. به طور کلی، سوئد کشور خوب و مناسبی جهت زندگی است. خدمات و رفاه در این کشور کاملا در سطح مطلوب قرار دارد.

راه اندازی کسب و کار در سوئد توسط یکی از اعضای خانواده می تواند کمک کننده اعضای دیگر نیز باشد. مهاجرت فرد به همراه خانواده اش صورت می گیرد. اگر به درستی بر روی امور تجاری هدف گذاری کنید؛ پس از مهاجرت به سوئد می توانید به موفقیت های پیاپی دست بیابید. برای آدمی، داشتن شغل مناسب با درآمد خوب و رفاه و آرامش بی نظیر است. یکی از راه های دسترسی به همه این موارد، مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری است.

خرید کسب و کار در سوئد

خرید بیزینس در سوئد

خرید بیزینس در سوئد دارای مزایای فراوانی است. از نظر آمادگی های شبکه جهانی، کشور سوئد در رتبه سوم قرار دارد. سطح بالای رونق تجاری و وضعیت اقتصادی سبب شده است که وضعیت رفاهی مطلوبی در سوئد برقرار باشد. از نظر امکانات و تعهدات کسب و کار نیز کشور سوئد در مرتبه خوبی قرار دارد. به طوری که جزو 10 اقتصاد برتر جهان به شمار می رود. معمولا در سوئد مالیاتی که توسط شرکت ها پرداخت می شود جزو پایین ترین مالیات های موجود در اروپا است. دریافت مالیات در این کشور به طور مستقیم انجام می شود. خرید کسب و کار در سوئد به دلیل اینکه مقررات سرمایه گذاری در این کشور پیچیده نیست بسیار سودمند است. نظام حقوقی حاکم بر کشور سوئد متعادل است. به همین خاطر سرمایه گذاری و خرید بیزینس در سوئد همواره مورد اطمینان است.

اگر کسی قصد سرمایه گذاری و خرید کسب و کار در سوئد را دارد باید به قوانین و مقررات این کشور نیز توجه کند. مثلا شخص باید حداقل 51 درصد سهام شرکت را داشته باشد که بتواند بر روی آن سرمایه گذاری کند. در این میان اعتبار گذرنامه نیز قابل اهمیت است. حداقل مدت اعتبار گذرنامه باید دو سال و نیم باشد. آشنایی کامل و کافی با زبان سوئدی یا انگلیسی ضروری است. اگر غیر این باشد فرد هنگام مواجه با موضوعی در شرکت و اداره امور به مشکل می خورد. البته توجه داشته باشید که در کشور سوئد کسی از شما در جهت سرمایه گذاری مدرک زبان نمی خواهد؛ این موضوع برای راحتی خود فرد و حل سریعتر مشکلات باید مورد توجه قرار بگیرد. خرید کسب و کار در سوئد با توجه به تمام نکات و مقررات سبب می شود که ریسک کار کاهش یابد.

 راه اندازی کسب و کار در سوئد

راه اندازی کسب و کار در سوئد به دو طریق انجام می شود: اگر کشور فرد موسس جزو اتحادیه اروپا نباشد و قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشد باید از طریق این دو مسیر اقدام کند:

اول اینکه می تواند یک فعالیت تجاری جدید راه بیندازد و بر روی آن سرمایه گذاری کند. راه دوم اینگونه است که فرد اقدام به خرید کسب و کار در سوئد می کند. این عمل به این صورت انجام می پذیرد که شرکتی از پیش به ثبت رسیده خریداری می گردد و بر روی آن سرمایه گذاری می شود. این مسیر فرد را زودتر به درآمد می رساند. توجه کنید هنگامی که قصد خرید بیزینس در سوئد و سرمایه گذاری بر روی آن را دارید؛ به بدهی ها و جرائم آن هم توجه نمایید تا از هرگونه دردسر احتمالی در امان باشید.

راه اندازی کسب و کار در سوئد از طریق هرکدام این راه ها می تواند سودمند و امیدوار کننده باشد. البته توجه به نکات متعدد درباره خرید بیزینس در سوئد ضروری است. اگر کسی اقدام به سرمایه گذاری بر روی شرکتی می کند نیاز است که مهارت مرتبط با آن را نیز بیاموزد. توجه به این نکات سبب رشد و پیشرفت فرد می شود. حداقل سرمایه برای خرید کسب و کار در سوئد 600 هزار کرون است. این مبلغ چیزی حدود 150 هزار دلار می باشد. در نظر داشته باشید که رزومه کاری برای سرمایه گذاری بسیار مهم و ضروری است. شخص متقاضی باید در 5 سال گذشته، حداقل 2 سال در موضوع مورد سرمایه گذاری، سابقه داشته باشد. تمام این نکات ریز در خرید بیزینس در سوئد نقش دارند و توجه به آنها ضروری است.

این مطلب ادامه دارد … .