آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟ | تصمیم گرفتن برای مهاجرت به یک کشور خارجی کار راحتی نیست. شاید ماه ها و حتی سال ها طول بکشد تا یک نفر تصمیم قطعی برای مهاجرت بگیرد. اما در صورتی که خوب تحقیق و با کارشناس ها این کار مشورت کنیم، تصمیم گیری راحت تر خواهد شد. چرا که گاهی اوقات خودمان هم نمی دانیم که چه روش مهاجرتی برای ما مناسب تر است و یا با توجه به شرایط مالی ، تحصیلی، سطح زبان و غیره اساسا می توانیم به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنیم یا نه.

با توجه به اینکه کشورهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد و هر کدام از آنها شرایط ویژه خود را دارند و علاوه بر این روش های مهاجرت هم مختلف و متفاوت است، تصمیم گیری برای این کار عملا بدون کمک مشاورین و متخصصین سخت و یا حتی غیر ممکن است. تصور کنید که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، اما نمی دانید که کدام یک از شهرهای کانادا برای شما مناسب تر است، و یا با توجه به سطح تحصیلات و توان مالی که دارید بهترین گزینه برای شما کدام گزینه است. اینجاست که نیاز به وجود یک مشاور که تجربه کافی در زمینه مهاجرت داشته باشد، کاملا احساس می شود.

خوشبختانه طی سال های گذشته موسسات مهاجرتی معتبری در زمینه مهاجرت مشاوره می دهند. پارسی کانادا از جمله این موسسات است که با کمک تیم قوی و متخصص خود در زمینه اخذ انواع ویزا از کشورهای مختلف، توانسته افراد علاقمند به کار و زندگی و یا تحصیل و سرمایه گذاری در سایر کشورها را به خوبی راهنمایی و هدایت کند. برای اطلاع از جزئیات مهاجرت به کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی می توانید با مشاورین پارسی کانادا مشورت کنید.

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

چرا برای مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

مهاجرت در اکثر کشورها فرایند نسبتا پیچیده ای دارد و طی کردن مراحل اداری آن، کاری نیست که یک فرد به تنهایی بتواند از عهده آن بر بیاید. تصور کنید که قصد مهاجرت به کانادا یا استرالیا را دارید، آیا می دانید که بهترین روش مهاجرت به این کشور با توجه به شرایط شما چه روشی است؟ آیا از مراحل اداری آن اطلاعی دارید و می دانید که چطور و کجا باید فرم های مخصوص به این کار را پر کنید؟ علاوه بر این موارد، آیا راهی برای سریع تر طی کردن پروسه اداری مهاجرت وجود دارد؟

مسلما به عنوان یک فرد معمولی اطلاعات دقیقی از جزئیات کارهای اداری ندارید و همین موضوع باعث می شود که در مورد تصمیم خود به مهاجرت ، شک و تردید داشته باشید. حتی ممکن است شرایط شما برای مهاجرت ایده ال باشد و به راحتی بتوانید ویزای کشور مورد نظر خود را بگیرید، اما به دلیل اینه از جزئیات این کار اطلاعات کافی ندارید، تصور کنید که نمی توانید به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید و فرصت خوبی که در اختیارتان قرار دارد را به دلیل عدم آگاهی نسبت به آن از دست بدهید. به همین دلیل در اکثر موارد فردی که قصد مهاجرت داشته باشد، به یک مشاور شخصی نیاز دارد تا اولا از مراحل انجام کار و مدت زمان و هزینه های لازم برای این کار اطلاع پیدا کند، و دوم اینکه در انجام مراحل اداری به او کمک کند.

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟
آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

چه مشاوری را به عنوان مشاور مهاجرت انتخاب کنید؟

اولین موضوع در انتخاب یک مشاور مهاجرت، توجه به اعتبار موسسه ای است که از آن مشاوره می گیرید. این روزهای تعداد موسسات در امور مهاجرت و اخذ انواع ویزا کم نیست و مثل سایر حوزه ها، همه این موسسات معتبر نیستند و تخصص لازم و کافی را برای دادن یک مشاوره خوب ندارند. بنابراین قبل از انتخاب یک مشاور مهاجرت خوب، بهتر است که درباره اعتبار موسسه مهاجرتی تحقیق کنید. ساده ترین کار این است که از دوستان و آشنایان خود که توانسته اند به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند پرس و جو کنید.

البته زمانی که می خواهید نظر دیگران را در مورد یک موسسه مهاجرتی بپرسید، بهتر است که اول در مورد خود آن شخص مطمئن شوید که نظر درستی به شما می دهد. گاهی بعضی از افراد در مورد کاری که انجام داده اند اغراق می کنند و یا بر عکس افرادی هستند که از همه چیز ناراضی هستند، بنابراین شخصی که از او نظر می خواهید باید مورد اعتماد باشد. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که کمی وقت بگذارید و با چندین مشاور در موسسات مهاجرتی مختلف مشورت کنید.

آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟
آیا شما هم قبل از مهاجرت به مشاور نیاز دارید؟

به هر حال موضوع مهاجرت یک مسئله همیشگی و روزمره نیست که به راحتی بتوان یک مشاور مهاجرت خوب و مناسب پیدا کرد. کمی بیشتر وقت بگذارید و با چندین مشاور مشورت کنید. اما از کجا تشخیص دهید که کدام یک از این موسسات مشاوره تخصصی و درست تری به شما می دهند؟ یکی از ساده ترین روش ها این است که تا می توانید در مورد همه جزئیات سوال کنید. موسسات معتبر در مورد ارائه جزئیات به فرد متقاضی مهاجرت چیزی را پنهان نمی کنند و جواب های گنگ و کلی نمی دهند، بلکه بر عکس همه جزئیاتی که شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهند.

برای مثال در مورد هزینه ها و مدت زمانی که پروسه انجام کارهای اداری طول می کشد، سوال کنید. حتی می توانید جواب ها را با هم مقایسه کنید و از افرادی که مهاجرت کرده اند هم در مورد این موضوع پرس و جود کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات درستی در اختیار شما قرار داده شده است. در کنار این موارد به یک موضوع مهم حتما باید توجه داشته باشید، هرگز قبل از اینکه در مورد همه جزئیات اطلاع پیدا نکرده اید و تصمیم نهایی خود را نگرفته اید، چیزی را امضا نکنید و بعد از اینکه تصمیم نهایی خود را گرفتید حتما همه بندهای مدارکی که برای امضا به شما داده می شود را با دقت مهاجرت کنید. البته با انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر مثل پارسی کانادا دیگر لازم نیست نگران چنین موضوعاتی باشید. مشاورین پارسی کانادا به شما کمک می کنند تا با مناسب ترین و سریع ترین روش ممکن به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید.