PHP

PHP چیست ؟

(PHP (Preprocessor Hypertext ، زبان برنامه نویسی عمومی و منبع بازاست که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته و مخصوصا برای توسعه وب مناسب بوده وجزء HTML محسوب میشود. پی اچ پی در درجه اول برای توسعه وب طراحی شد اما اکنون به عنوان زبان برنامه نویسی عمومی در دسترس است و در درجه اول در سرورهای لینوکس استفاده می شود. پی اچ پی بر روی سرور اجرا شده و جایگزین تکنولوژی Active Server Page (ASP) مایکروسافت است در حالی که جاوا اسکریپت ، جایگزین قابل مقایسه آن ، بر روی کلاینت اجرا می شود. در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی دیگر مانند جاوا و ASP.Net PHP، PHP به طور گسترده ای برای توسعه وب سایت های سازماندهی شده مورد استفاده قرار می گیرد.
برخی از مفاهیمی که در دوره پی اچ پی آموزش داده میشود شامل HTML ، طراحی وب سایت، PHP، برنامه نویسی وب، تکنیک های اشکال زدایی و بهینه سازی وب سایت هستند.

PHP
PHP

برنامه نویسان پی اچ پی ، وب سایت ها را با استفاده از زبان برنامه نویسی پی اچ پی ایجاد، راه اندازی و نگهداری میکنند. هدف از دوره آموزشی PHP، آموزش مجموعه ای از مهارت های اساسی، متوسط و پیشرفته برای پیاده سازی برنامه های کاربردی تحت وب مبتنی بر پی اچ پی است. این زبان برنامه نویسی سریع یادگرفته شده، ، آسان راه اندازی شده و قابلیت های پایداری را برای ارائه به تجارت الکترونیک در اختیار میگذارد. این دوره چارچوب و نحو کار با پی اچ پی را معرفی کرده و عمیق ترین تکنیک های مورد استفاده برای ساخت وب سایت های پویا را پوشش می دهد.
پیش نیازهای آموزش PHP شامل جاوا اسکریپت ، CSS و HTMLهستند . اهداف برنامه آموزش شامل این موارد است که PHP بر روی سیستم عامل های مختلف (ویندوز، لینوکس، یونیکس، مک OS X) اجرا شود، PHP با تقریبا تمام سرورهای مورد استفاده سازگار باشد، PHP طیف گسترده ای از پایگاه های داده را پشتیبانی کند ، یادگیری آن ساد بوده وبه طور کار آمدی روی سرور قابل اجرا باشد.

ثبت نام دوره آموزش زبان پردازه‌نویسی متن باز پی اچ پی(PHP)